PSIHOLOGISKĀS GRUPAS, INDIVIDUĀLAS 
KONSULTĀCIJAS, PSIHODIAGNOSTIKA

PSIHOLOGU
PRAKSE.lv

VISS IR TAVĀS ROKĀS

Elizabetes 75,
1.stāvs, 31. un 35.ofiss
(2.kapņu telpa)
Tālr. 28224099
info@psihologu-prakse.lv

LV / RUS

Top.LV


Ģimenes terapeite.
Klīniskā psiholoģe.

TATJANA KUTUZOVA

Tel. 29172231
E-mail: kutuzova@latnet.lv

Sniedzu psiholoģisku un psihoterapeitisku palīdzību ģimenēm, kā arī bērniem un pieaugušajiem individuāli.

Es strādāju ar ģimenēm, kurās cilvēki nav apmierināti ar savām attiecībām: ar partneri, ar bērniem un vecākiem. Jā ģimenē ir iestājušies sasprindzinājums, konflikti, nesaprašanas, jā kāds cieš no trauksmes, neizteiktām bailēm, raizēm vai aizvainojumiem - labākais risinājums būt ģimenes terapija. Tā palīdz labāk saprast kas notiek ar katru ģimenes locekli, atrisināt konfliktus, katram sākt labāk justies un dzīvot savu dzīvi saskaņa ar sevi un citiem. Ģimenes terapija palīdz uzlabot attiecības pat ja grūtības ir sākušas jau ļoti sen.

Attiecības ģimenē bieži ietekmē bērna pašsajūtu un uzvedību. Tāpēc strādājot ar bērniem, izmantoju sistēmisko pieeju. Tas nozīmē, kā ne tikai strādāju ar bērnu individuāli (spēļu un smilšu terapija) mēs sadarbojamies ar vecākiem. Tieši vecāki ir tā brīnumnūjiņa, kas palīdz bērniem būt veselīgiem, laimīgiem un paklausīgiem. Kopā ar vecākiem mēs meklējam vislabāko audzināšanas un saskarsmes veidu, kurš būtu patīkams un piemērots gan bērnam ,gan vecākiem.

Kad tiek izmantota ģimenes terapija:

Pāru konflikti un nesaprašanas.
- Šķiršanas
- Grūtības bērnu audzināšanā
- Grūtības attiecībās ar bērniem un pusaudžiem
- Bērnu un pusaudžu uzvedības traucējumi
- Agresīvie, depresīvie stāvokli, trauksmainība
- Psihosomatiskie traucējumi

Individuālā terapija palīdz gadījumā, kad cilvēks cieš no atkārtotām problēmām, trauksmes, bailēm, jutās neapmierināts ar savu dzīvi un grib uzlabot dzīves kvalitāti, labāk saprast sevi, justies laimīgs, brīvs un pārliecināts par sevi.

Individuālajā terapijā izmantoju speciālās metodikas gadījumos:

- Traumu terapijā,
- Rehabilitācijā pēc vardarbības,
- Krīzes pārvarēšanā.


Tev viss izdosies!


Skolas gatavības diagnostika latviešu un krievu valodā Konsultācijas un psihoterapija Matemātika studentiem un skolēniem Tiem, kas grib zināt vairāk Bērnu preces un attistošas rotaļlietas Austrumu dejas Logopēda palīdzība bērniem un pieaugušajiem
Индекс цитирования  

Created with the CoffeeCup HTML Editor