PSIHOLOGISKĀS GRUPAS, INDIVIDUĀLAS 
KONSULTĀCIJAS, PSIHODIAGNOSTIKA

PSIHOLOGU
PRAKSE.lv

VISS IR TAVĀS ROKĀS

Elizabetes 75,
1.stāvs, 31. un 35.ofiss
(2.kapņu telpa)
Tālr. 28224099
info@psihologu-prakse.lv

LV / RUS

Top.LV


JŪLIJA TEPĻAKOVA

Klīniskā psiholoģe
Psiholoģijas maģistre
Psihodinamiskā konsultante
Psihoorganiskā analītiķe (psihoterapeite)

Telefons: 29460632

mail: julija16nov@inbox.lv

(konsultācijas latviešu un krievu valodās pēc iepriekšēja pieraksta)


Izglītība:

1995.-2001.g. - Latvijas Universitāte (pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte)
2004.-2008.g. - Baltijas Psihoorganiskās Analīzes Centrs


· Individuāla psiholoģiska konsultēšana bērniem un pieaugušiem (Psiholoģisko grūtību pārstrādei izmantoju arī darbu ar ķermeni - psiholoģisko izmaiņu veicinošas noteiktas ķermeņa masāžas un vingrinājumus).

· Psiholoģiskā novērtēšana (psiholoģiskā izpēte ar rakstiska slēdziena sagatavošanu dažādiem nolūkiem - ārstiem, pedagoģiski-medicīniskai komisijai, pedagogu vajadzībām un tml.). Sadarbība ar psihiatriem, neirologiem, logopēdiem.

· Bērnu gatavības skolai diagnostika (ar mutīsko vai rakstīsko slēdzienu)

· Lekcijas


Psihoorganiskā analīze ir viena no psihoterapijas skolām. Lai saprast ar ko tā ir īpaša ir vērts atšifrēt pašu vardu "psihoorganiskā"- kas sastāv no vārdiem psihe un organika. Tas nav nekas cits, ka dvēsele un ķermenis. Tādejādi psihoorganiskā analīze piešķir vērību arī ķermeniskām izjūtam, notiek darbs ar ķermeni. Terapijas laikā notiek emociju un ķermeņa izpausmju analīze. Ķermenī ir daudz informācijas, kas, protams, ietekmē mūsu emocijas un otrādi. Reizēm par to, ko grūti izteikt vārdos, runā ķermenis. Apguļoties uz matrača un ieklausoties ķermeniskās sajūtās klients var nonākt ļoti dziļā saskarsmē ar emocijām un situācijām. Palīdz atbrīvoties no emocionālām grūtībām arī noteikta veida muskuļu relaksācijas, kas notiek caur speciālām masāžām.

Raksti:


Skolas gatavības diagnostika latviešu un krievu valodā Konsultācijas un psihoterapija Matemātika studentiem un skolēniem Tiem, kas grib zināt vairāk Bērnu preces un attistošas rotaļlietas Austrumu dejas Logopēda palīdzība bērniem un pieaugušajiem
Индекс цитирования  

Created with the CoffeeCup HTML Editor